AktivityEtikoterapia, cesta k sebauzdraveniu LOGO

Výrok Ramanu

Vesmírny poriadok (vyšší princíp) kontroluje osud duší podľa ich prarabdha karmy (karma, ktorú si prinášame pri narodení). Čokoľvek je súdené – predurčené, že sa nestane, tak sa nestane. Aj keď sa budeš snažiť o to ako chceš. Čokoľvek je súdené – predurčené, že sa stane, tak sa stane. Aj keby si tomu chcel akokoľvek zabrániť. Takto to funguje. Preto najlepšie čo môžeme urobiť, je zostať v tichosti. Bhagvan Ramana Mahariši

O Ramanovi (1879 - 1950)

R. 1896 ako 16-ročný chlapec prekonal zážitok blízky smrti a prenikol do podstaty života. O pár rokov sformuloval priamu cestu k sebapoznaniu, ktorá sa rozšírila do celého sveta pod názvom „átma-vičara t.j. sebaspytovanie „Kto som?“ a stala sa jadrom jeho učenia. Text nezmenil.

Odporúčame

http://www.rudolfskarnitzl.cz/ http://www.slovindia.sk/r-21-aktuality http://brahmakumaris.org/

Výroky na zamyslenie

Učte tým, že ste. Namiesto toho aby som učil druhých rozprávaním, najlepšie ich naučím keď budem sám tak robiť. V dnešnom svete ľudia sú zaplavovaní slovami, informáciami, radami a učeniami ale čo chýba je viditeľný dôkaz cností v skutkoch. Byť modelom cností v skutkoch znamená: zanechať nezmazateľný dojem v niekoho mysli a v srdci. Dnes by som chcel byť žijúcim príkladom lásky... Brahma Kumaris

Ramana Ramana Ramana
  • Aktivity
  • Etikoterapia, cesta k sebauzdraveniu

Etikoterapia, cesta k sebauzdraveniu

Milí priatelia,

viete Ako žiť naplnený, zmysluplný, zdravý, šťastný život s etikoterapiou?

Do sveta etikoterapie Vás zavedie Mgr. V. Červenák už 8.februára 2016, Winterova 3, Piešťany.
Vo svojom odbore sa naozaj vyzná. Preto Vám odporúčame prísť a presvedčiť sa na vlastné oči.

Etikoterapia - holistický intuitívny koučing alebo ako sa rozpamätať, kto píše scenár a režíruje príbeh v ktorom sme hlavnou postavou? Môžu nám naše myšlienky poškodiť zdravie?

                                   

Choroby sú odrazom myšlienok a pocitov. Negatívne stavy, ktoré – najmä ak ich pestujeme dlhodobo – vedú k zdravotným ťažkostiam, chorobám a nehodám. Niektoré negatívne formy vedomia v skutočnosti môžu vychádzať z pozitívnych zámerov. Etikoterapia nám umožňuje rozpoznať ich, ako pravdu o nás, tak aby sme si skutočný, pozitívny zámer uvedomili a našli vhodnejšie spôsoby, ako ich dosiahnuť. Ukončiť zdravie poškodzujúce návyky a vytvoriť si nové, ktoré nás podporujú v zámere žiť naplnený, zmysluplný, zdravý, šťastný život.

8. február 2016 od 17.00 - 19.00

Zúčastniť sa prednášky aj workshopu môžete aj bez prihlásenia.
Centrum rastu Spoločnosti Slovensko-indického priateľstva, Winterova 3, Piešťany (Lajerov dvor)

www.advaita.sk
Rastieme spolu